Astăzi, am aflat cu tristețe despre trecerea neașteptată la cele veșnice a domnului Nicolae Spiridon, șeful Serviciului Voluntar pentru Situații de Urgență Boghicea.
De-a lungul celor 20 de ani în domeniu, domnul Spiridon a demonstrat devotament, seriozitate și responsabilitate față de comunitate. A îndeplinit această funcție de când a fost înființat Serviciul Voluntar, îndeplinind cu dăruire misiunea de pompier voluntar, răspunzând de fiecare dată cu promptitudine și profesionalism.
Transmitem sincere condoleanțe familiei îndoliate, colegilor din cadrul Primăriei Comunei Boghicea și întregii comunități locale, fiind alături de ei în aceste momente dificile.
Dumnezeu să îl odihnească în pace!

