2.5 C
Piatra Neamț
luni, decembrie 6, 2021

De joi, 20 mai, scenariu actualizat pentru şcolile din Neamţ

Politică

Liviu Dragnea a devoalat încă din 2019 jaful din energie! Un adevăr neluat în seamă şi care ne costă dramatic(Emilia Arcan, preşedinta APP Neamţ)

"Haideți să ne amintim împreună cât adevăr spunea președintele Liviu Dragnea, despre jaful din România …!Dar, din...

Emilia Arcan (A.P.P. Neamţ): La mulți ani, dragi români! La mulți ani, dragi nemțeni!

De ziua noastră, a tuturor romanilor, transmit un gând bun şi un sincer “La mulți Ani!” românilor de pretutindeni și nemțenilor mei...

Remus Munteanu(PSD): LANSĂM PROGRAMUL DE GUVERNARE! Marţi, ora 18

Deputatul PSD de Neamţ, Remus Munteanu, informează pietrenii despre lansarea Programului de Guvernare a PSD, în...

Bogdan Gavrilescu dă asigurări că PMP nu va ieşi din scena politică, dar nu exclude colaborarea cu PNL

Preşedintele Partidului Mişcarea Populară Neamţ, Bogdan Gavrilescu a declarat astăzi într-o emisiune TV, că "PMP nu se uneşte cu nimeni!", dar că...

Hotărârea Comitetului Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă privind modul în care vor funcţiona de mâine şcolile din judeţ a e fost luată astăzi, în şedinţă şi făcută publică de Prefectura Neamţ.

Potrivit HCJSU, în județul Neamț , 284 școli se află în scenariul 1 și 39 de unități de şcolare se află în scenariul 2.

Scenariul 1

Participarea zilnică a tuturor preșcolarilor și elevilor în unitățile de învățământ, cu respectarea și aplicarea tuturor normelor de protecție:
Scenariul 2
a) Participarea zilnică, cu prezență fizică în unitățile de învătământ, a tuturor preșcolarilor și elevilor din învățământul primar, a elevilor din clasele a VIII-a și a XII-a, a XIII-a și a celor din anii terminali din învățământul profesional și postliceal, precum și a elevilor din învățământul special, indiferent de clasă, cu respectarea și aplicarea tuturor normelor de protecție sanitară
b) Participarea zilnică, în sistem on-line, a elevilor din celelalte clase/ani de studiu

Şcolile din scenariul 1

ADJUDENIȘCOALA PROFESIONALĂ ADJUDENI, COMUNA TAMĂȘENI
AGAPIALICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA
AGAPIAȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE GRIGORESCU”, COMUNA AGAPIA
AGAPIAȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU”, SAT FILIOARA, COMUNA AGAPIA
AGAPIAȘCOALA PRIMARĂ SĂCĂLUȘEȘTI, COMUNA AGAPIA
BAHNAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA
BAHNAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BĂHNIŞOARA, COMUNA BAHNA
BAHNAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BROŞTENI, COMUNA BAHNA
BAHNAȘCOALA GIMNAZIALĂ IZVOARE, COMUNA BAHNA
BĂLŢĂTEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI
BĂLŢĂTEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA SEACĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI
BĂLUŞEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI
BĂLUŞEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ICUŞEŞTI
BĂLUŞEŞTIȘCOALA PRIMARĂ MESTEACĂN, COMUNA ICUŞEŞTI
BĂLUŞEŞTIȘCOALA PRIMARĂ ROCNA, COMUNA ICUŞEŞTI
BĂLUŞEŞTIȘCOALA PRIMARĂ SPIRIDONEŞTI, COMUNA ICUŞEŞTI
BÂRGAUANIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BÂRGĂUANI
BICAZU ARDELEANSCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZU ARDELEAN
BICAZU ARDELEANGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT TELEC, COMUNA BICAZU ARDELEAN
BICAZU ARDELEANȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TELEC, COMUNA BICAZU ARDELEAN
BÂRAȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANTONIE MUREȘIANU”, COMUNA BIRA
BÂRAȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT REDIU, COMUNA BIRA
BISTRIŢALICEUL PARTICULAR NR. 1, SAT BISTRIȚA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN
BODEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BODEȘTI
BODEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ BODEŞTII DE JOS, COMUNA BODEȘTI
BOGHICEAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEA
BOGHICEAȘCOALA PRIMARĂ NISTRIA, COMUNA BOGHICEA
BOGHICEAȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA, COMUNA BOGHICEA
BORLEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI
BORLEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA BORLEȘTI
BORLEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „ȘTEFAN CEL MARE”, SAT MASTACĂN, COMUNA BORLEŞTI
BOZIENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI
BOZIENIȘCOALA PRIMARĂ BĂNEASA, COMUNA BOZIENI
BOZIENIȘCOALA PRIMARĂ CRĂIEŞTI, COMUNA BOZIENI
BOZIENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CUCI, COMUNA BOZIENI
BOZIENIȘCOALA PRIMARĂ IUCŞA, COMUNA BOZIENI
BRUSTURISCOALA GIMNAZIALA „IEREMIA IRIMESCU”, COMUNA BRUSTURI
BRUSTURIȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE STURZU”, SAT TÂRZIA, COMUNA BRUSTURI
BURUIENEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI
BURUIENEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUHONCA, COMUNA DOLJEȘTI
BURUIENEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DOLJEȘTI
BURUIENEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROTUNDA, COMUNA DOLJEȘTI
CÂNDESTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CÂNDEȘTI
CÂNDESTIȘCOALA PRIMARĂ VĂDURELE, COMUNA CÂNDEȘTI
CRĂCĂOANIȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE SĂVINESCU”, COMUNA CRĂCĂOANI
CRĂCĂOANIȘCOALA PRIMARĂ CRACĂUL NEGRU, COMUNA CRĂCĂOANI
CRĂCĂOANIȘCOALA GIMNAZIALĂ MAGAZIA, COMUNA CRĂCĂOANI
DĂMUCȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DĂMUC
DĂMUCGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HUISUREZ, COMUNA DĂMUC
DOBRENIȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. MIHAI EMILIAN MANCAȘ”, COMUNA DOBRENI
DOCHIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DOCHIA
DRAGOMIREŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „PR. GHEORGHE SĂNDULESCU”, COMUNA DRAGOMIREȘTI
DRAGOMIREŞTIȘCOALA PRIMARĂ HLĂPEŞTI, COMUNA DRAGOMIREȘTI
DRAGOMIREŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VAD, COMUNA DRAGOMIREȘTI
DRĂGĂNEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI
DUMBRAVA ROŞIEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE
DUMBRAVA ROŞIEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT CUT, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE
DUMBRAVA ROŞIEȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT IZVOARE, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE
FĂUREIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA FĂUREI
FĂUREIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BUDEȘTI
FĂUREIȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT BUDEŞTI, COMUNA FĂUREI
GÂDINŢIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GÂDINȚI
GÂRCINAȘCOALA GIMNAZIALĂ „EPISCOP MELCHISEDEC STEFĂNESCU”, COMUNA GÂRCINA
GÂRCINAȘCOALA GIMNAZIALĂ CUEJDIU, COMUNA GÂRCINA
GHERĂEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA FAMILIE”, COMUNA GHERĂEȘTI
GHERĂEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEȘTI
GHINDĂOANIȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE CONTA”, COMUNA GHINDĂOANI
GIROVȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. GHEORGHE DUMITREASA”, COMUNA GIROV
GIROVȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT CĂCIULEŞTI, COMUNA GIROV
GIROVȘCOALA PRIMARĂ GURA VĂII, COMUNA GIROV
GRINŢIEŞȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN PANȚIRU”, COMUNA GRINȚIEȘ
GRINŢIEŞGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BRADU, COMUNA GRINȚIEȘ
GRINŢIEŞGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRINŢIEŞU MIC, COMUNA GRINŢIEŞ
GRUMĂZEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI
GRUMĂZEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CURECHIŞTEA, COMUNA GRUMĂZEȘTI
GRUMĂZEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPOLIŢA, COMUNA GRUMĂZEȘTI
HANGUȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA HANGU
HANGUȘCOALA PRIMARĂ BUHALNIŢA, COMUNA HANGU
HORIALICEUL TEHNOLOGIC „ION IONESCU DE LA BRAD”, COMUNA HORIA
HORIAȘCOALA GIMNAZIALĂ „CARMEN SYLVA”, COMUNA HORIA
HORIAȘCOALA GIMNAZIALĂ „OTILIA CAZIMIR”, SAT COTU VAMEȘ, COMUNA HORIA
ION CREANGĂȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂ
ION CREANGĂȘCOALA PRIMARĂ AVEREŞTI, COMUNA ION CREANGĂ
ION CREANGĂȘCOALA PRIMARĂ RECEA, COMUNA ION CREANGĂ
MĂRGINENIȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BULEU”, COMUNA MĂRGINENI
MĂRGINENIȘCOALA PRIMARĂ HOISEŞTI, COMUNA MĂRGINENI
MĂRGINENIȘCOALA PRIMARĂ ITRINEŞTI, COMUNA MĂRGINENI
MÂNĂSTIREA NEAMŢSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI”, SAT MÂNĂSTIREA NEAMȚ, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚ
MOLDOVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MOLDOVENI
MOLDOVENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HOCIUNGI, COMUNA MOLDOVENI
NEGREŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU ALMAȘ”, COMUNA NEGREȘTI
NEGREŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POIANA, COMUNA NEGREȘTI
NISIPOREŞTILICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTI
NISIPOREŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ BARTICEȘTI, COMUNA BOTEȘTI
OGLINZIȘCOALA PROFESIONALĂ OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI
OGLINZIȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI
ONICENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI
ONICENIȘCOALA PRIMARĂ GORUN, COMUNA ONICENI
ONICENIȘCOALA PRIMARĂ PIETROSU, COMUNA ONICENI
ONICENIȘCOALA GIMNAZIALĂ SOLCA, COMUNA ONICENI
ONICENIȘCOALA PRIMARĂ VALEA ENEI, COMUNA ONICENI
PÂNCEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „VLAD DĂNULESCU”, COMUNA PÂNCEȘTI
PÂNGĂRĂCIORȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI
PÂNGĂRĂCIORȘCOALA GIMNAZIALĂ OANȚU, COMUNA PÂNGĂRAȚI
PÂNGĂRĂCIORGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI
PÂNGĂRĂCIORȘCOALA GIMNAZIALĂ STEJARU, COMUNA PÂNGĂRAȚI
PETRICANIȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI
PETRICANIȘCOALA PRIMARĂ „DOMNUL TRANDAFIR”, SAT BOIŞTEA, COMUNA PETRICANI
PETRICANIȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, COMUNA PETRICANI
PETRICANIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TÂRPEŞTI, COMUNA PETRICANI
PETRICANIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT ŢOLICI, COMUNA PETRICANI
PIATRA ŞOIMULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI
PIATRA ŞOIMULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ LUMINIŞ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI
PIATRA ŞOIMULUIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI
PIATRA ŞOIMULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI
PIATRA-NEAMŢCENTRUL JUDEȚEAN DE EXCELENȚĂ NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢCENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „ALEXANDRU ROȘCA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ASACHI”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ
PIATRA-NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL „PETRU RAREȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢCOLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢCOLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢCOLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢCOLEGIUL TEHNOLOGIC „SPIRU HARET”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA „CRISTOS REGE”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ELISEI”, MUNICIPIU PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA „VINCENZINA CUSMANO”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢCLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ
PIATRA-NEAMŢLICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢLICEUL ECONOMIC „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢLICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE LEONIDA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 10, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMŢLICEUL TEOLOGIC ORTODOX „SFINȚII ÎMPARAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢLICEUL TEORETIC „DR. I. C. PARHON”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢPALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ „DANIELA CUCIUC”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „FLOARE DE COLȚ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 13, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „VERONICA FILIP”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICU ALBU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OCOL, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ
PIATRA-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ
PIATRA-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CENTRUL DE STUDII EUROPEAN”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA-NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PILDEŞTIGRĂDINIȚA „ROZA VENERINI”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN
PILDEŞTILICEUL TEHNOLOGIC „SFÂNTUL IOAN DE LA SALLE”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN
PILDEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN
PILDEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA CORDUN
PILDEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA CORDUN
PIPIRIGLICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG
PIPIRIGȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT BOBOIEŞTI, COMUNA PIPIRIG
PIPIRIGGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LEGHIN, COMUNA PIPIRIG
PIPIRIGȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, COMUNA PIPIRIG
PIPIRIGȘCOALA GIMNAZIALĂ PLUTON, COMUNA PIPIRIG
PIPIRIGȘCOALA GIMNAZIALĂ STÂNCA, COMUNA PIPIRIG
POIENARIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARI
RĂUCEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA RĂUCEȘTI
RĂUCEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGALNICEANU”, COMUNA RĂUCEȘTI
RĂZBOIENIȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN VIRGIL GHEORGHIU”, COMUNA RĂZBOIENI
RĂZBOIENIȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT RĂZBOIENII DE JOS, COMUNA RĂZBOIENI
REDIUȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU
REDIUȘCOALA PRIMARĂ BEŢEŞTI, COMUNA REDIU
REDIUȘCOALA PRIMARĂ POLOBOC, COMUNA REDIU
REDIUGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SOCEA, COMUNA REDIU
ROMANCENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANCLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANCOLEGIUL NAȚIONAL „ROMAN VODĂ”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANCOLEGIUL TEHNIC „DANUBIANA”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 5, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANCOLEGIUL TEHNIC „MIRON COSTIN”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANCOLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA „ANTON DURCOVICI”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANCLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „ROMAN MUȘAT”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANLICEUL TEHNOLOGIC „VASILE SAV”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „CAROL I”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANLICEUL TEOLOGIC „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „COSTACHE NEGRI”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA DE ARTĂ „SERGIU CELIBIDACHE”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MUGURI DE LUMINĂ”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA POSTLICEALĂ FEG EDUCATION, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, FILIALA TÎRGU NEAMȚ
ROMANȘCOALA PRIMARĂ „MUȘATINII”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMÂNIȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI
ROMÂNIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GOŞMANI, COMUNA ROMÂNI
ROMÂNIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, SAT SILIŞTEA, COMUNA ROMÂNI
ROMÂNIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT SILIŞTEA, COMUNA ROMÂNI
ROZNOVLICEUL „GH. RUSET ROZNOVANU”, ORAȘ ROZNOV
ROZNOVȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA, ORAȘ ROZNOV
RUGINOASAȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE APOSTOL”, COMUNA RUGINOASA
RUSENIȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORE TEODORESCU”, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI
RUSENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI
RUSENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI
SAGNAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SAGNA
SAGNAȘCOALA PRIMARĂ VULPĂŞEŞTI, COMUNA SAGNA
SĂBĂOANICLUBUL COPIILOR, COMUNA SĂBĂOANI
SĂBĂOANIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA ANA”, COMUNA SĂBĂOANI
SĂBĂOANILICEUL TEORETIC „VASILE ALECSANDRI”, COMUNA SĂBĂOANI
SĂBĂOANIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN, COMUNA SĂBĂOANI
SĂVINEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI
SĂVINEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA SĂVINEȘTI
SĂVINEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, COMUNA SĂVINEȘTI
SĂVINEŞTIȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA SĂVINEȘTI (DUMBRAVA VALE)
STĂNIŢAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA
STĂNIŢAȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT GHIDION, COMUNA STĂNIȚA
STĂNIŢAȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT TODIRENI, COMUNA STĂNIȚA
STĂNIŢAȘCOALA PRIMARĂ NR. 3, SAT VEJA, COMUNA STĂNIȚA
ŞTEFAN CEL MAREȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. EMANUIEL RIGLER”, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE
ŞTEFAN CEL MAREȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE
TAŞCAȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE MITRU”, COMUNA TAȘCA
TAŞCAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TAȘCA
TAZLĂUȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. I. MIRONESCU”, COMUNA TAZLĂU
TĂMĂŞENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TĂMĂȘENI
TÂRGU NEAMŢCENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢCLUBUL COPIILOR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢCLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL „ȘTEFAN CEL MARE”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢCOLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢLICEUL „VASILE CONTA”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, ORAȘ TÂRGU NEAMŢ
TÂRGU NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, ORAȘ TÂRGU NEAMŢ
TÂRGU NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „LAUREATUS”, ORAȘ TÎRGU NEAMȚ
TIMIŞEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTI
TIMIŞEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRAVA, COMUNA TIMIȘEȘTI
TIMIŞEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PLĂIEŞU, COMUNA TIMIȘEȘTI
TRIFEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI
TRIFEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON COSTIN, COMUNA TRIFEȘTI
TRIFEŞTIȘCOALA PRIMARĂ MIRON COSTIN, COMUNA TRIFEȘTI
TRIFEŞTIȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA TRIFEȘTI
TUPILAŢIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TUPILAȚI
ŢIBUCANIȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. VASILE GHERASIM”, COMUNA ȚIBUCANI
ŢIBUCANIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT DAVIDENI, COMUNA ȚIBUCANI
ŢIBUCANIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, COMUNA ŢIBUCANI
URECHENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA URECHENI
VADURIȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN
VADURIȘCOALA GIMNAZIALĂ BISTRIŢA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN
VALEA URSULUIȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI
VALEA URSULUIȘCOALA PRIMARĂ BUCIUM, COMUNA VALEA URSULUI
VALEA URSULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ CHILII, COMUNA VALEA URSULUI
VALEA URSULUIȘCOALA PRIMARĂ GIURGENI, COMUNA VALEA URSULUI
VALEA URSULUIȘCOALA PRIMARĂ MUNCELU DE JOS, COMUNA VALEA URSULUI
VĂLENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI
VĂLENIȘCOALA GIMNAZIALĂ MORENI, COMUNA VĂLENI
VĂLENIȘCOALA PRIMARĂ MUNTENI, COMUNA VĂLENI
VÂNĂTORI-NEAMŢLICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ
VÂNĂTORI-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCA, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ
VÂNĂTORI-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NEMŢIŞOR, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ
VÂNĂTORI-NEAMŢGRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚ
VÂNĂTORI-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ
ZĂNEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ZĂNEȘTI
ZĂNEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN, COMUNA ZĂNEȘTI
ZĂNEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA ZĂNEȘTI

Scenariul 2

BICAZLICEUL „CAROL I”, ORAȘ BICAZ
BICAZȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ
BICAZGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MĂRCENI, ORASUL BICAZ
BICAZGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „LUMEA COPIILOR”, ORAȘ BICAZ
BICAZȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘ BICAZ
BICAZ-CHEIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI
BICAZ-CHEIȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, COMUNA BICAZ-CHEI
BICAZ-CHEIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT IVANEŞ, COMUNA BICAZ-CHEI
BORCALICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA
BORCAȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI PETRESCU”, SAT MĂDEI, COMUNA BORCA
BORCAȘCOALA PRIMARĂ NR. 3, SAT PÂRÂUL CÂRJEI, COMUNA BORCA
BORCAȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT PÂRÂUL PÂNTEI, COMUNA BORCA
BORCAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT SABASA, COMUNA BORCA
BORCAȘCOALA GIMNAZIALĂ „AUREL DUMITRAȘCU”, SAT SABASA, COMUNA BORCA
BORCAȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT SOCI, COMUNA BORCA
CEAHLĂUȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE UNGUREANU”, COMUNA CEAHLĂU
CEAHLĂUȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT BISTRICIOARA, COMUNA CEAHLĂU
CEAHLĂUGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA CEAHLĂU
COSTIŞAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA
COSTIŞAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL , COMUNA COSTIȘA
DULCEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DULCEȘTI
FARCAŞAȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN LUCA”, COMUNA FARCAȘA
FARCAŞAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FRUMOSU, COMUNA FARCAȘA
FARCAŞAȘCOALA PRIMARĂ STEJARU, COMUNA FARCAȘA
PĂSTRĂVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI
PĂSTRĂVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT RĂDENI, COMUNA PĂSTRĂVENI
PĂSTRĂVENIȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT RĂDENI, COMUNA PĂSTRĂVENI
PIATRA-NEAMŢCLUBUL COPIILOR, ORAȘ BICAZ
PODOLENIȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI
PODOLENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA PODOLENI
PODOLENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA PODOLENI
PODOLENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, COMUNA PODOLENI
POIANA TEIULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ „IUSTIN PIRVU”, COMUNA POIANA TEIULUI
POIANA TEIULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU VODĂ, COMUNA POIANA TEIULUI
POIANA TEIULUIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA POIANA TEIULUI
SECUIENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECUIENI
SECUIENIȘCOALA PRIMARĂ BUTNĂREŞTI, COMUNA SECUIENI
TARCĂUȘCOALA GIMNAZIALĂ „IULIA HĂLĂUCESCU”, COMUNA TARCĂU
TARCĂUGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STRAJA, COMUNA TARCĂU

Mai multe articole

Spațiu publicitar

Ultimele noutăți

SJU Piatra Neamţ/Situaţia persoanelor infectate cu SARS Cov2

Sunt internate în Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra Neamţ 82 de persoane infectate cu SAS Cov 2 şi 21 de persoane suspecte,...

Hram(Sf. Nicolae) şi sărbătoare în micuţa biserică – bijuterie din Băluşeşti

Biserica cu hramul Sf. Nicolae şi-a întâmpinat, ieri, oaspeţii, în sărbătoarea Sf Nicolae, patronul spiritual al lăcaşului de cult.

Locuri de muncă în Neamţ în această săptămână(Document AJOFM)

Zona Piatra-Neamț Denumire loc de muncaNr locuriAGENT DE SECURITATE1AMBALATOR MANUAL4AMBALATOR MANUAL2CASIER5COFETAR2CROITOR2CROITOR-CONFECTIONER ÎMBRACAMINTE, DUPA COMANDA2ELECTRICIAN DE ÎNTRETINERE SI REPARATII1FACTOR...

Remus Munteanu(deputat)/Felicitare de Sf. Nicolae

Îl sărbătorim astăzi pe Sfântul Nicolae, cunoscut ca protector în special al celor tineri, devenit peste veacuri...

Piatra Neamţ/Poliţia a prins tâlharii din staţia de autobuz

La data de 3 decembrie a.c., în jurul orei 18:30,  polițiștii din cadrul Poliției municipiului Piatra Neamț au fost sesizați prin SNUAU...