Trei autospeciale de stingere și două ambulanțe SMURD s-au deplasat la o fabrică de rumeguş din Pângăraţi, după ce un incendiu a izbucnit în urma unei explozii.
Potrivit ISU Neamţ, nu sunt victime.
Revenim cu informaţi: http://www.viatanemteana.info/cauza-si-pagubele-exploziei-de-la-pangarati/

