Sfânta Sărbătoare a Învierii Domnului să aducă salariaţilor şi tuturor partenerilor Direcţiei Silvice Neamţ sănătate şi bucurii, pace în suflete şi belşug în case!
În acest an special, să ne bucurăm împreună de Lumina care ne-a fost dată prin jertfa de pe Golgota!
Sărbători fericite!
Echipa mangerială Direcţia Silvică Neamţ

